• Nowa Siewna etap III w sprzedaży

  Nowa Siewna etap III w sprzedaży

  SPRAWDŹ DOSTĘPNE MIESZKANIA
  Nowa Siewna etap III w sprzedaży
  Inwestycja Nowa Siewna – Etap III przewiduje budowę dwóch zupełnie innych budynków pod względem kubatury i funkcjonalności w porównaniu z realizacjami w ramach Etapów I, II i IV. W sprzedaży znajdzie się łącznie 61 lokali mieszkalnych o różnej powierzchni. Budynek nr 4 będzie dysponował odrębnym garażem podziemnym, w którym znajdzie się 45 pojedynczych miejsc postojowych. Dodatkowo dla obu budynków przewidziane jest 19 miejsc naziemnych.
   
 • UŁANÓW 58

  UŁANÓW 58

  OSTATNIE MIESZKANIA W INWESTYCJI UŁANÓW 58
  UŁANÓW 58
  Inwestycja Ułanów 58 to nowoczesny, kameralny budynek w cichej, spokojnej części Krakowa. Inwestycja oferuje 54 mieszkania o metrażu od 37 do 113 m². Ułanów 58 łączy zalety mieszkania w centrum miasta z kameralną atmosferą i spokojem okolicy. Bliskość terenów rekreacyjnych oraz usługowych to mocna strona tej lokalizacji. W otoczeniu znajdują się m.in.: Park Lotników Polskich, Tauron Arena, Muzeum Lotnictwa Polskiego, Park Wodny czy Centrum Handlowe Serenada.
 • WYKOŃCZENIE MIESZKANIA POD KLUCZ

  WYKOŃCZENIE MIESZKANIA POD KLUCZ

  PLANUJESZ REMONT? POMOŻEMY CI GO SPRAWNIE ZREALIZOWAĆ DZIĘKI WSPÓŁPRACY Z FIRMĄ EXCELLENT
  WYKOŃCZENIE MIESZKANIA POD KLUCZ
  Dzięki wieloletniej współpracy z firmą EXCELLENT możemy zaoferować Państwu kompleksowe usługi w zakresie wykończenia kupionych u nas mieszkań. Pod adresem https://realizacje.excellent.com.pl/ możecie Państwo zapoznać sie z wcześniejszymi realizacjami.
  Po szczegółowe informacje zapraszamy : 695 89 12 31
   
Chcesz jako pierwszy otrzymywać najciekawsze informacje z naszej firmy? Zapisz się!