Nowe mieszkania w Krakowie od dewelopera - Super Krak

Strona o podanym adresie nie istnieje
Przejdź do strony głównej

O INWESTYCJI

Inwestycja Nowa Siewna - Etap II i IV zakłada budowę dwóch budynków przylegających do siebie i stanowiących strukturalne dopełnienie dla budynku zrealizowanego w ramach Etapu I.
W sprzedaży w ramach przygotowywanych Etapów oferowane będzie 168 mieszkań o zróżnicowanej strukturze i powierzchni od 38 do 102 m2.
Budynki zostały zaprojektowane z myślą o jak najbardziej przyjaznym użytkowaniu i szeroko rozumianym komforcie. Zaplanowane z dbałością o zapewnienie odpowiedniego standardu przestrzennego, właściwego doświetlenia i nasłonecznienia pomieszczeń, a także prawidłowej akustyki niwelującej wpływ arterii komunikacyjnych. Dodatkowy atut stanowią komfortowe układy mieszkań oraz nowoczesna i elegancka architektura budynków.

Etap IV inwestycji pn. Nowa Siewna zrealizowany zostanie na działce o pow. 0,1775 ha, zaś  Etap II  na działce o pow. 0,1478 ha, powstałych z podziału nieruchomości nr 1208/2 nr Obr. 43, Kraków-Krowodrza. Przedmiotowe działki zostaną obciążone odpowiednimi służebnościami gruntowymi w celu zapewnienia możliwości korzystania z infrastruktury, która realizowana będzie w ramach inwestycji.
 
ETAP II obejmuje budowę jednego budynku mieszkalnego wielorodzinnego oznaczonego w dokumentacji projektowej numerem 2 z wbudowanym garażem podziemnym, z wewnętrznymi instalacjami: kanalizacji, wody, centralnego ogrzewania, elektryczną, wentylacji mechanicznej oraz zlokalizowaną w tym etapie infrastrukturą drogową i techniczną.
Zgodnie z dokumentacją projektową budynek nr 2 będzie składał się z ośmiu kondygnacji nadziemnych, na których znajdować będzie się 76 lokali mieszkalnych, o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej 4.478,74 m2. W kondygnacji podziemnej (-1) tego budynku usytuowany będzie garaż wielostanowiskowy, w którym znajdować będą się 32 miejsca postojowe.
 
ETAP IV obejmuje budowę jednego budynku mieszkalnego wielorodzinnego oznaczonego w dokumentacji projektowej numerem 3 z wbudowanym garażem podziemnym, z wewnętrznymi instalacjami: kanalizacji, wody, centralnego ogrzewania, elektryczną, wentylacji mechanicznej oraz zlokalizowaną w tym etapie infrastrukturą drogową i techniczną.
Zgodnie z dokumentacją projektową budynek nr 3 będzie składał się z ośmiu kondygnacji nadziemnych, na których znajdować będą się 92 lokale mieszkalne, o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej 5.214,92m2, a na  kondygnacji 1 (parter) znajdować będzie się 13 komórek lokatorskich przynależnych do lokali mieszkalnych. W kondygnacji podziemnej (-1) tego budynku usytuowany będzie garaż wielostanowiskowy, w którym znajdować będzie się 38 miejsc postojowych.

Na potrzeby mieszkańców zrealizowane zostaną również nieodpłatne parkingi zewnętrzne, przy czym łączna ilość ogólnodostepnych miejsc postojowych zrealizowanych w ramach Etapu I, a także realizowanych wraz z Etapami II i IV wynosić będzie 58 szt.
 
Faktyczna powierzchnia lokali w budynku ustalona zostanie powykonawczo w drodze obmiaru dokonanego celem sporządzenia dokumentacji dla wydzielenia samodzielnych lokali, zgodnie z zaleceniami zawartymi w normie Pn – ISO 9836 z 1997 r. Do powierzchni użytkowej lokali nie będzie wliczana powierzchnia przylegających do lokali balkonów/tarasów, wykazywana w operacie pomiarowym.

Deweloper zapewni nabywcom lokali mieszkalnych w inwestycji środek ochrony gromadzonych środków pieniężnych w postaci bankowego mieszkaniowego rachunku powierniczego. 

Oddzwonimy do Ciebie - zostaw swój numer

Proszę o telefon
Zadzwoń